Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM SZKOLENIU z Prawa zamówień publicznych oraz poprawnego składania ofert.

Szkolenie odbędzie się 12 września 2022 r. na platformie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości o godzinie 13:00-14:30.

LINK DO SZKOLENIA:

https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenie-online/niezbednik-wykonawcy-jak-zlozyc-oferte-i-zawrzec-umowe/237/528

 

CZEGO SIĘ DOWIESZ I NAUCZYSZ?

 • W jaki sposób prawidłowo elektronicznie podpisać ofertę? – podpisy kwalifikowane, osobiste, zaufane w zależności od progu postępowania
 • Na co zwrócić uwagę używając podpisu otaczającego i zewnętrznego?
 • Jak prawidłowo komunikować się z zamawiającym?
 • Jak prawidłowo złożyć ofertę?
 • Jak przekazywać zamawiającemu wymagane dokumenty, gdy oryginał jest w wersji papierowej i elektronicznej, aby potwierdzić spełnienie warunków i brak podstaw wykluczenia?
 • Na co zwrócić uwagę w przypadku wnoszenia wadium, żeby uniknąć ryzyka odrzucenia oferty?
 • Jakie są konsekwencje nieprawidłowego wniesienia wadium?

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

 • wykonawców ubiegających się o zamówienia publiczne,
 • każdego kto ceni wartość wiedzy.

AGENDA SZKOLENIA

 • 13:00 Powitanie uczestników i rozpoczęcie szkolenia
 • 13:00 Jak prawidłowo podpisać ofertę?
 • 13:30 Jak przekazać dokumenty na wezwanie zamawiającego?
 • 14:00 Jak prawidłowo wnieść wadium w postępowaniu?
 • 14:30 Sesja pytań i odpowiedzi oraz zakończenie szkolenia

SŁOWO OD PROWADZĄCEGO

Ostatni rok przyniósł bardzo wiele zmian w zamówieniach publicznych. Elektroniczna komunikacja została wdrożona we wszystkich prowadzonych postępowaniach. Nieprawidłowe podpisanie oferty czy niewłaściwe wniesienie wadium niesie za sobą nieodwracalne konsekwencje w postaci odrzucenia i eliminacji z postępowania. Jeżeli chcą Państwo uniknąć błędów związanych z elektronicznym składaniem ofert i wnoszeniem wadiów – zapraszam na webinar. Zaprezentuję na nim konkretne wskazówki i praktyczne porady jak prawidłowo składać oferty i jak weryfikować oferty konkurentów. Wygrywanie przetargów będzie po nim prostsze.

 

 

Szkolenie poprowadzi Pani Iwona Holka – prawnik i wykładowcą specjalizującą się w tematyce zamówień publicznych. Były członek Krajowej Izby Odwoławczej, doktorantka Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Certyfikowany Trener Biznesu. Od 17 lat z sukcesem wspiera klientów w procesach ubiegania się o zamówienia publiczne, a także przy realizacji zamówień. Ma za sobą dziesiątki rozpraw przed Krajowa Izba Odwoławcza i tysiące przeszkolonych uczestników. Prowadzi również obsługę podmiotów zamawiających, co przekłada się na doświadczenie po obu stronach procedury przetargowej. Członkini Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Biegła CBA. Wykładowca m.in. na SGH, INP PAN. Zaangażowana w kontrole beneficjentów wydatkujących środki pochodzące ze źródeł unijnych. Na stale współpracuje z największą firmą w Polsce specjalizującą się w szkoleniach z zamówień publicznych – spółka Apexnet. Współtwórca systemu przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym w Urzędzie Miejskim Wrocławia, a także autorka publikacji z zakresu zamówień publicznych. Zwolenniczka zasady „lepszy przykład niż wykład” i prowadzenia szkoleń opartych o przykłady, najnowsze orzecznictwo i praktyczne rozwiązania problemów.

 

 

Na koniec szkolenia przewidziano panel pytań i odpowiedzi – to doskonała okazja, aby uzyskać poradę od specjalisty z PZP.

 

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z platformy www.ewadia.pl – szybkie i bezpieczne wadium, zastępujące gotówkę.