Wnioski
Jeżeli Firma jest prowadzona w innej formie niż: Jednoosobowa Działalność Gospodarcza (JDG), Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SP Z O.O.) czy Spółka akcyjna (S.A.), istnieje możliwość aplikowania o udzielenie poręczenia wadialnego według następującego trybu:
- Należy pobrać Wniosek (Ewadia_pl – Wniosek o udzielenie poręczenia) > Wypełnić > Podpisać elektronicznymi podpisami kwalifikowanymi zgodnie z Reprezentacją Firmy i przesłać go na email: kontakt@ewadia.pl
- Po rozpatrzeniu wniosku przez POLFUND, na adres email wskazany przez Firmę we wniosku zostają wysłane propozycję szablonów dokumentów wraz z propozycją prowizji za udzielenie poręczenia wadialnego.
- Jeżeli Firma akceptuje w/w dokumenty oraz wysokość prowizji, realizuje przelew prowizji ze swojego rachunku firmowego na rzecz POLFUND (przelew na konto nr: 45 1090 2268 0000 00058200 1691 z tytułem “prowizja za udzielenie poręczenia wadialnego”.). W celu przyśpieszenia procesu, potwierdzenie przelewu należy przesłać na email: kontakt@ewadia.pl.
- Po potwierdzeniu wpływu na konto POLFUND, zostaje przygotowany komplet Umów, które zostają jednostronnie podpisane za POLFUND (elektronicznymi podpisami kwalifikowanymi) i przekazane do Firmy w celu uzupełnienia podpisów zgodnie z Reprezentacją Firmy. Podpisane dokumenty należy wysłać na email: kontakt@ewadia.pl.
- Po otrzymaniu podpisanych dokumentów do Firmy jest wysyłany komplet dokumentów (w tym: Oświadczenie o udzieleniu poręczenia wadialnego, jak i faktura z tytułu opłaconej prowizji), na adres email wskazany we wniosku..
W razie pytań, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.
Skontaktuj się z nami
Telefon
Adres
POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A.
ul. Monte Cassino 32
70-466 Szczecin
Formularz kontaktowy
*POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A. wg Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest funduszem poręczeniowym zgodnie z art. 6b ust 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007r., Nr 42, poz. 275), tym samym Fundusz jest umocowany do udzielania poręczeń wadialnych w myśl zapisów art. 45 ust. 6 pkt 5 oraz art. 148 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – Prawo zamówień publicznych.
gwarancja wadialna, poręczenie wadialne PZP, firma udzielająca poręczenia wadialnego, proste poręczenia wadialne, wniesienie wadium do przetargu, gwarancja wadialna w formie elektronicznej, gwarancja wadialna w postaci elektronicznej, elektroniczna gwarancja wadialna, koszty poręczenia wadialnego, jak wyliczyć koszt poręczenia wadialnego, Koszt zakupu poręczenia wadialnego