Wystartowaliśmy z promocją, którą kierujemy do przedsiębiorców prowadzących firmy jako Jednoosobowe Działalności Gospodarcze i są klientami Santander Bank Polska S.A. Nasza promocja polega na tym, że dla pierwszych 100 przedsiębiorców, którzy nabędą wadium w formie poręczenia wadialnego za pośrednictwem naszego systemu otrzymają „mocny” POWER BANK renomowanej firmy FRESH ‘N REBEL 6000 mAh. Chcesz aby jeden z nich był Twój?

Dla kogo? Promocja wadium?

Jeżeli aktywnie uczestniczysz w przetargach publicznych, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym z częstych warunków formalnych jest wniesienie wadium. Może ono przybierać różne formy – jedną z najprostszych jest wniesienie go w formie gotówki (przelewu środków na wskazane konto). Być może nie wiedziałeś do tej pory, że inną z dopuszczalnych form jest zastąpienie wadium w gotówce, wadium wniesionym w formie poręczenia wadialnego.

Poręczenie wadialne – to dokument, który może wystawić wyłącznie uprawniony do tego podmiot. Takimi podmiotami są Fundusze Poręczeniowe. My jako POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A., jako jedyny Fundusz Poręczeniowy w Polsce – w pełni zdigitalizowaliśmy ten proces. W praktyce oznacza to, że w naszym systemie ewadia.pl możesz nabyć takie poręczenie wadialne (wadium) w ciągu kilkunastu minut i dodać je do dokumentacji w przetargu publicznym, w którym chcesz wziąć udział.

Szybkość tego procesu to nie jedyna korzyść dla Twojej firmy. Najważniejszą jest brak blokowania środków firmy w postaci wadium wnoszonego w gotówce. Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą w tym zakresie, wiesz o czym piszemy… Ile razy czekałeś na zwrot wadium przez kilka miesięcy? Ile razy musiałeś się upominać o jego zwrot? Czy to były kwoty po kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych, a może w grę wchodziły dziesiątki tysięcy? Korzystając z naszego systemu – ww. kwestie przestają mieć znaczenie, bo tak naprawdę nie angażujesz swoich środków. To my poręczymy za Twoją firmę – po spełnieniu kilku warunków. I za naprawdę niewielką opłatą, która stanowi ułamek wartości wadium.

Warunki promocji

Wróćmy jednak do naszej promocji. Jej warunki w skrócie polegają na tym, że musisz:

  1. Być aktywnym przedsiębiorcą JDG (prowadzącym firmę, jako Jednoosobowa Działalność Gospodarcza).
  2. Być klientem Santander Bank Polska i zainicjować proces zakupu poręczenia wadialnego na stronie: https://www.santander.pl/firmy/uslugi-dla-firm/ewadia
  3. Wartość zakupionego poręczenia wadialnego w naszym systemie musi wynieść co najmniej 1.000 złotych.

Po weryfikacji spełnienia ww. warunków – na adres Twojej siedziby wysyłamy (na nasz koszt) 1 POWER BANK firmy FRESH ‘N REBEL (specyfikacja znajduje się na stronach Producenta: https://www.freshnrebel.com/pl/produkty/powerbanks/6000-mah/).

Po więcej szczegółów dotyczących promocji zapraszamy do zapoznania się z jej Regulaminem.

Podsumowanie > Promocja wadium

Chcesz wziąć udział w Promocji? Zacznij już teraz – wejdź na https://www.santander.pl/firmy/uslugi-dla-firm/ewadia i KUP TERAZ poręczenie wadialne (wadium). 100 POWERBANKÓW czeka…

Zobacz krótką animację – JAK TO DZIAŁA? i na czym polega proces zakupu poręczenia wadialnego w naszym serwisie.

Już teraz KUP PORĘCZENIE i zobacz jakie to proste.