W procesie aplikowania o poręczenia wadialne (wadium pzp) za pośrednictwem systemu Ewadia.pl mamy kilka warunków. Jednym z nich jest podanie konkretnego numeru ogłoszenia o zamówieniu dotyczącym przetargu. Jak ustalić ten numer?

Jak ustalić numer ogłoszenia o zamówieniu (wadium pzp)?

Ten numer składa się z 6 cyfr oddzielonych myślnikiem, literą „N”, kolejnym myślnikiem i rokiem, w którym toczy się dane postępowania (przykład: 123456-N-2020).

Wyzwaniem jest sytuacja, jak ustalić ten numer, jeśli podmiot np. gmina, szpital, szkoła czy żłobek, który wystawia ogłoszenie o zamówieniu oznaczyła go numerem referencyjnym w innym formacie (np. Ż/PN/1/2020)? To bardzo proste.

Rozwiązanie jest proste!

Wystarczy wejść na stronę BZP (Biuletynu Zamówień Publicznych) z wyszukiwarką wszystkich ogłoszeń https://searchbzp.uzp.gov.pl/Search i wykorzystując znajdujące się na niej mechanizmy filtrowania np. nazwa zamawiającego lub nazwa miejscowości, zidentyfikować Organizatora lub zawęzić zakres dat dotyczących poszukiwanego ogłoszenia itp. Na liście wyników zostanie udostępniona informacja, gdzie w jednej z kolumn znajdować się będzie numer referencyjny, a w innej – numer ogłoszenia o zamówieniu. Przykład:

Podsumowanie

Pamiętaj, że bez wprowadzenia numeru w formacie 123456-N-2020 nie ma możliwości złożenia wniosku o poręczenie wadialne (wadium pzp) w systemie Ewadia.pl. Wierzymy, że na podstawie wyżej wymienionych wskazówek szybko i łatwo go ustalisz.

Już teraz – KUP PORĘCZENIE i zobacz, jakie to proste.

Zobacz, krótką animację – JAK TO DZIAŁA? i na czym polega proces zakupu poręczenia wadialnego w naszym serwisie.