Szkolenie jest DARMOWE. Dedykowane wszystkim tym, którzy startują w przetargach, zajmują się kompletowaniem i składaniem ofert, zabezpieczaniem wadium itp. Zapraszamy!
WAŻNE INFORMACJE
🟥 Rejestracja i zapis na szkolenie WYŁĄCZNIE poprzez stronę: https://szkolenia.pfp.com.pl/
🟦 Przycisk “dołącz” pojawi się na koncie użytkownika na platformie szkoleniowej 5 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
CZEGO SIĘ DOWIESZ I NAUCZYSZ?
☑️ W jaki sposób prawidłowo elektronicznie podpisać ofertę? – podpisy kwalifikowane, osobiste, zaufane w zależności od progu postępowania
☑️ Na co zwrócić uwagę używając podpisu otaczającego i zewnętrznego?
☑️ Jak prawidłowo komunikować się z zamawiającym?
☑️ Jak prawidłowo złożyć ofertę?
☑️ Jak przekazywać zamawiającemu wymagane dokumenty, gdy oryginał jest w wersji papierowej i elektronicznej, aby potwierdzić spełnienie warunków i brak podstaw wykluczenia?
☑️ Na co zwrócić uwagę w przypadku wnoszenia wadium, żeby uniknąć ryzyka odrzucenia oferty?
☑️ Jakie są konsekwencje nieprawidłowego wniesienia wadium?
🟥🟦 Szkolenie poprowadzi Iwona Holka
SŁOWO OD PROWADZĄCEGO:
Ostatni rok przyniósł bardzo wiele zmian w zamówieniach publicznych. Elektroniczna komunikacja została wdrożona we wszystkich prowadzonych postępowaniach. Nieprawidłowe podpisanie oferty czy niewłaściwe wniesienie wadium niesie za sobą nieodwracalne konsekwencje w postaci odrzucenia i eliminacji z postępowania. Jeżeli chcą Państwo uniknąć błędów związanych z elektronicznym składaniem ofert i wnoszeniem wadiów – zapraszam na webinar. Zaprezentuję na nim konkretne wskazówki i praktyczne porady jak prawidłowo składać oferty i jak weryfikować oferty konkurentów. Wygrywanie przetargów będzie po nim prostsze.